Haber365 Ana Sayfa » Medya » Yenişafak: Katil Sizsiniz

Yenişafak: Katil Sizsiniz

Yenişafak: Katil Sizsiniz
18.08.2011 Perşembe 11:38
Bu Habere 23 Yorum Yapıldı
Bu Haber 5905 Defa Okunmuştur
Hakkari Çukurca'daki şehitler sonrası Yenişafak Gazetesi'nden çok ağır bir manşet geldi.
Türkiye son 48 saattir bir çok sıcak gelişmeyi yaşıyor. Önce kara haber Hakkari Çukurca'dan geldi.

Askeri araca düzenlenen mayınlı saldırı ve ardından yardıma giden askeri personelin pusuya düşürülmesi sonucu 8 asker, 1 korucu şehit oldu.

ERDOĞAN 'ARTIK KONUŞMAYACAĞIZ' DEDİ
Şehit haberleri büyük bir infial yaratırken Başbakan Erdoğan, 'Artık konuşmayacağız, yapacağız' dedi. Ve Erdoğan'ın bu sözleri karşılığını buldu. Akşam saatlerinde Türk savaş uçakları PKK'nın Kandil ve Zap kamplarını bombaladı.

Yaşanan bu gelişmeler gazetelerin de manşetindeydi. Gazetelerin tamamı Çukurca'daki mayınlı saldırı ve Kandil harekatına geniş yer verdi.

YENİŞAFAK'TAN AĞIR MANŞET

Gazete manşetleri içerisinde en ağır manşeti Yenişafak Gazetesi attı. Terör örgütü PKK'nın siyasi kolu olarak nitelendirilen BDP'li yöneticileri manşetine taşıyan gazete büyük puntolarla 'KATİL SİZSİNİZ' diyerek adeta hedef gösterdi.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Toplam 2 Ziyaretçi, Ortalama 9.5 Puan verdi.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  20.08.2011 10:32
  nihayet doğru yorum
  yeni şafak gazetesi nihayet uzun zamandan beri ilk defa doğru yorum yapmış.tebrikler.Beyefendiler nihayet uyanıyor ama bunada şükür.
 • Misafir
  19.08.2011 11:52
  Malesef
  .......kısaca yaşasın türkiye kahrolsun pkk
 • Misafir
  18.08.2011 21:25
  inanamıyorum
  utanmadan burda pkk ttp savunalar var hala bu olaydan sonra hükümeti suclu göstermek için caba sarfeden hayin utanmazlar var.
  şerefsizleri savunmakda şerefsizlikdir.
 • Misafir
  18.08.2011 20:38
  geç farkına varılmış bi gerçek
  bdp ye yönelik olan açılımlar psikolojik olarak pkk ya zemin hazırladı.kısaca pkk nın dağda yapamadığı propagandayı bdp siyasi bi parti görünümünde şehirlerde rahatça yaptı.zaten artık açık bi şekilde ifade ediyorlar önderimiz apodur diye.böyle bi parti dünyanın neresinde olursa olsun kapatılır ama biz meclise girmesi için yalvarıyoruz.artık bdp sayesinde insanlar piknik yapar gibi dağa çıkıyor.ancak katil bdp olduğu kadar hükümetinde bu parti ve yöneticilerine vermiş olduğu imkanlarda sorgulanmalıdır.bdp gibi bi parti oldukça terörün bitmesi bi yana artması ve hatta geniş halk kitlelerine yayılması muhtemeldir.yarın öbürgün bdp yöneticileri kürt gençleri askere gitmesin deseler na yapacaz mesala.yani pkk nın şehirlere inip yapamadığı propagandayı bdp sayesinde çok rahat bi şekilde yapıyor ve bu durum pkk yı biraz daha geç kalınırsa meşru hale geiterecek.o kadar geç kaldık ki şu anda bdp ye mudahale edilecek olsa pkk bunu gerkçe gösterip saldırıları meşru hale getirp geniş halk kitlelerini yanına çekecektir.açıkçası imralı ve kandilin devletle yüüttügü siyast devlet aklından daha üstün geldi ve devlet bu zokayı yuttu.bir yandan havuç bir yandan sopa gösterip zorlanınca barış ve mazlum edebiyatı yapan bdp sayesinde sanırım geri dönülmesi zor bi yola girdik.bu parti kapatılmalı ve yöneticileri hukuk önünde adalete hesap vermeli çünkü dağdaki katillerden daha tehlikeliler bunlar.ama sanırım artık devletin bunu yapacak gücü yok ne yazıkki imralıdaki caninin yürüttüğü siyaset resmen devletten daha üstün hale geldi.tabi bunda sol görüşlü demokrat türk medyasının da payı büyük oldu.belkide onlarda imralıdaki caninin ve bdp nin oyununa geldi.
 • Misafir
  18.08.2011 18:34
  bm
  birleşmiş milletler derhal türkiyeye müdahele etsin....
 • Misafir
  18.08.2011 18:08
  iç savaşa doğru...
  inşallah böyle bişey olmaz, taabi bütün bu çatışmalar faşistlerin ve ergenokçuların elini güçlendiriyor bilmiyorum umarım cennet ülkemizde kan dökülmez artık, yeni şafak gazetesinide kınıyorum bdp yi hedef göstermek acizlikten başka bişey değil adamlar bar bar bağırdı bunların olacağına kimse kaydeye almadı...şidette davetiye çıkaracak her türlü söylemi kınıyorum!! bu işi çözün artık bitsin artık bu kardeş kavgası!! şehit ailelerinin başı sağolsun bu mübarek ayda şehitlerimizin mekanı cennet olacaktır mutlaka allah yakınlarına sabır versin..
 • Misafir
  18.08.2011 17:30
  mazlumun zalimleşmesi
  demek ki takiye buymuş,dünün mazlumu bu günün zalimi olmuş.daha neler göreceğiz.
 • Misafir
  18.08.2011 17:09
  Helal Olsun
  GERÇEKLERİ YAZMIŞLAR CESARETLERİNDEN DOLAYI KUTLARIM...
 • Misafir
  18.08.2011 17:09
  kandile
  BDP li olupta PKK ya çanak tutan...zavallılar gidin kandile canlı siper olun yiyorsa, sizi gidi zalimler şehitlerin kanın da sizlerde boğulcaksınız. Ey benim devletim 51 yaşındayım beni de yeniden askere al seve seve gelirim.
 • Misafir
  18.08.2011 16:54
  devrano
  bir zamanların hedef gösterilenleri bugün birilerini hedef göstermeye basladı.yazıklar olsun size verdıgımız destege aldıgımız gazete parasına.kemalistlerden bir farkları yokmus bunların.yarın bir iç savas cıkarsa bunun vebalını nasıl odeyeceksınız