Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Seda Sayan'ın Twitter Aşkı

Seda Sayan'ın Twitter Aşkı

Seda Sayan'ın Twitter Aşkı
08.01.2012 Pazar 10:47
Bu Habere 17 Yorum Yapıldı
Bu Haber 35897 Defa Okunmuştur
Seda Sayan'nın Twitter arkadaşı Erkan Çelik'in eşi Emine Çelik eşinin Seda Sayan ile beraber olduğunu iddia etti.
Eşinin kendisini terk edip Seda Sayan ile beraber yaşamaya başladığını ileri süren Çelik, çıkan haberlerin doğru olduğunu, ikilinin Twitter’da tanıştığını söyledi: “Eşim Seda Sayan’la Twitter’da tanışmış. Sonra Seda Hanım onu İstanbul’a çağırmış. Erkan da bana hiçbir şey söylemeden 1 Aralık’ta kalkıp Gaziantep’ten İstanbul’a geldi. Kendisinden bir daha haber alamadım. 5 yaşında çocuğum var, 7 aylık da hamileyim. Böyle bir durumda bizi ortada bıraktı.”

Emine Çelik, eşinin kendisine boşanma davası açtığını da öne sürdü: “Erkan’ın beş parası yoktur. Çalışmaz. Babası harçlık verir ona. Ama öğrendiğime göre Seda Hanım kendisine sıfır araba ve yeni kıyafetler almış, dişlerini yaptırtmış. Şu an beraber yaşıyorlarmış. 22 Aralık günü evime boşanma kağıdı geldi. Seda Hanım boşanmasını istemiş, hatta ona avukat tutmuş. Ama ben kesinlikle boşanmayacağım.”

Kaynak: Büşra BOZOK AYTEK/ Hürriyet
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  17.02.2013 22:29
  benimser
  Akıl var mantık var seda o kadar tipsiz birisiyle beraber olurmu ben dururken hahahhaha ölürüm sedaya tam tipim
 • Misafir
  10.01.2012 19:11
  seda hanım
  hiç zannetmiyorum seda hanım okadar hassas biriki böyle bir maduriyete evet demez peki olaki var gönül ferman dinlememişse burda kocaya ne demeli nasıl bir vicdan taşıyor
 • Misafir
  10.01.2012 19:10
  seda hnm
  seda sayan böyle bişey yapmaz sedayı kullanarak meşhur olma çabasındalar ancakkkk ispat etsinler inanalım .
 • Misafir
  10.01.2012 19:09
  yalannn
  kesınlıkle yapmaz seda sayan böyle bişey ben ınanmıyorum ıftıra
 • Misafir
  10.01.2012 19:04
  HEY ALLAHIM
  YAHU ELİNE BABASI HARÇLIK VERİYOR DİYORSUN ÖYLE KOCAYI NE YAPICAN SEDA SAYAN DELİKANLI KADINDIR KİMSENİN YUVASINI YIKMAZ YIKMADI NİKAHSIZ YAŞAMADI EVLENDİ HEP VE ATTAN İNİPTE EŞŞEĞE BİNMEZ
 • Misafir
  09.01.2012 08:53
  ece kalyoncu
  parası olan hersey yaparlan.birde kendisi namus dersı verıyo ...utan yuva yıkanın yuvası olmaz.....böyle olan sanatcıları piyasadan sürmek lazım .
 • Misafir
  09.01.2012 01:13
  yanındamısınız ???
  ya bizimbu türk milleti cok garip ... at gözlügü takıp gdiyorlar sabit görüşlüler .. yok seda sayan yapmaz, o söyle dobra böyle farklı felan diyorlar akrabanızmı yoksa bu PEYGAMBER sülalesinden mi ? bu kadın aynı adamı arkadasımın nisanlısı diye tanıtmadı mı daha neyin savunuculugunu yapıyorsunuz anlamıyorum.... seda sayanın kesinlikle yaptıgı ayıptır ..
 • Misafir
  09.01.2012 01:02
  Gülüyorummmm
  ve geçiyorum Evli erkeklerden nefret eden bi kadına bu iftira çok komik ...
 • Misafir
  08.01.2012 22:29
  saçmalık
  sadece gülüyorum bunlara oturup bu kadar dil dökmeye gerek yok!seda sayanın işi değil bu iş...
 • Misafir
  08.01.2012 22:03
  NSH
  okuyunca bile ne kadar yapay bir haber yaa.seda sayan böyle şey yapmaz.onun en nefret ettiği şey evli barklı insanların yuvasını yıkan kadınlardır.kendisi de hep yıllardır bu yüzden bekar erkekleri tercih etmiştir.hatta sözlerinde hep söyledi geçmişte.''kimsenin yuvasını yıkmadım.benım yaşımdaki erkekler genelde evli elin kocasını mı elinden alayım o yüzden benden küçüklerle
  beraberim'' diye.bence onu izleyenler bilir.ama çok çirkin bir iftira ya yazık ya kara leke sürmeye çalışmış birileri.ama bunun diğer tarafı da var günah.hem o kadının Allah korkusu var bak ben size diyim.bende bazı huylarını hiç sevmem ama bu konuda bu yazdıklarıma inanırım.