Haber365 Ana Sayfa » Gündem » O Saldırıyı Biliyordu (Video)

O Saldırıyı Biliyordu (Video)

O Saldırıyı Biliyordu (Video)
14.01.2012 Cumartesi 11:35
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 5551 Defa Okunmuştur
Beyaz Tv'de yayınlanan 'Dinamit' programına telefonla bağlanan Ankaralı müteahhit Muzaffer Ergin, Kemal Kılıçardaroğlu'nun Danıştay'a yapılacak olan saldırıdan haberi olduğunu iddia etti.
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu zora sokacak "Saldırı" iddiası Beyaz TV'de gündeme geldi

Beyaz Tv'de yayınlanan 'Dinamit' programına telefonla bağlanan Ankaralı müteahhit Muzaffer Ergin, Kemal Kılıçardaroğlu'nun Danıştay'a yapılacak olan saldırıdan haberi olduğunu ve kendisinin 2 ay önce bu olayı Kılıçdaroğlu'na anlattığını kendisinin dinlenip ciddiye alınmadığını iddia etti.

KILIÇDAROĞLU'NUN 2 AY ÖNCEDEN HABERİ VARDI

Gündeme bomba gibi düşecek iddia Beyaz Tv'de yayınlanan Dinamit programında masaya yatırıldı. İddianın sahibi Ankaralı Müteahhit Muzaffer Ergin, Ankara Gaziosmanpaşa'da bir araya geldikleri CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Danıştay'da yapılan silahlı saldırı önceden haber verdiğini öne sürdü.

BİLGİLERİ SÜLEYMAN DEMİREL'DEN ALDIM

Kılıçdaroğlu'na Sırrı Sakık ve Ahmet Türk'e saldırı düzenleneceğini, bunu Veli Küçük'ün yaptıracağını ve bunun Ak Parti'yi yıpratmak için yapıldığını emniyete de bildirdiğini anlatan Ergin, bomba gibi bir başka iddiayı da dile getirdi. Kılıçdaroğlu'na verdiği bilgileri eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'den aldığını öne süren Ergin "Ben bu bilgileri Süleyman Demirel'den aldım." dedi.

Kapatma davasını açan Yargıtay Cumhuriyet eski Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın kendisini tehdit ettiğini de söyleyen Ergin " Yalçınkaya beni tehdit etti. Süleyman Demirel ile olan bağımda kardeşinden dolayıdır. Ama şu an bana silah çektiği için kendisi ile mahkemeliğiz." diye konuştu.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  15.01.2012 11:11
  evet
  evet amerika ile işbirliği içinde türk askerinide kılıçdar oğlu bitirdi.türkiyeyi o yönetiyor çünki.
 • Misafir
  14.01.2012 20:19
  açmalıyor
  Bu müteahhit bilgileri Demirel'den almış Kılıçtaroğlu'na vermiş böylesi bir saçmalık olmaz Böylesi hayati bir meseleyi Demirel neden güvenlik güçlerine söylememiş yada müteahhit neden güvenlik güçlerine gitmemişde Kılıçtaroğluna gitmiş bu adam atıyor.
 • Misafir
  14.01.2012 17:09
  Oh Ne Ala
  Oh ne ala bil ama sonra açıkla... İşte budur Mahkemeye etki...