Haber365 Ana Sayfa » Siyaset » MHP'nin Yeni Kanalı Alptürk TV

MHP'nin Yeni Kanalı Alptürk TV

MHP'nin Yeni Kanalı Alptürk TV
16.02.2012 Perşembe 12:21
Bu Habere 9 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3339 Defa Okunmuştur
Muhalefetin sesi kısıldığı gerekçesiyle TBMM içtüzük değişikliği görüşmelerine sert tepki gösteren ve grup konuşmalarının yayını Meclis TV tarafından yarıda kesilen MHP, kendi televizyonunu kuruyor.
Bir grup gazeteciye Medya Takip Birimi’ni gezdiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Bilgi ve İletişim Teknolojileri Merkezi altında sosyal medya, çağrı merkezi gibi pek çok birim oluşturduklarını, buna medya birimini de eklediklerini söyledi.

“Müessese haline geliyoruz” diyen Bahçeli, Alptürk adını verdiği, internet üzerinden yayın yapacak olan kanalla ilgili, “Eskiden MHP TV vardı, şimdi de onu internet tv şekline dönüştürüyoruz. Her taraftan kuşatıldığımız bir dönemde sesimizi duyurabilmek istiyoruz” değerlendirmesini yaptı.

Adını Bahçeli’nin koyduğu televizyonun logosu, partinin kuruluşunun 40’ıncı yılında hazırlanan amblemden uyarlanarak turkuaz rengindeki “Türk üçgeni” oldu. İlan edilen saatler arasında görüntünün akacağı Alptürk TV için parti genel merkezinin alt katında oluşturulan Medya Birimi’nde stüdyo kuruluyor.

İnşaatı süren stüdyonun tamamlanmasının ardından kanal yayınına başlayacak.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  20.04.2013 15:32
  misafir
  illa her Türk müslüman olacak diye bir şart mı var? vatanıma sahip çıkan her Türk, her müslüman geçinen vatan hainlerinden iyidir.elma ile armutu birbirinden ayırmadan konuşanlara bu lafım.vatanın olmazsa dinin hiç olmaz unutma bunu.
 • Misafir
  02.11.2012 21:51
  ya gidecek ya gidecek
  Bahceli ya gidecek ya gidecek olmuyor seninle bahceli yapistin koltuga TÜRKiYE GÖZÜN AYDIN;
  GELiYOR KORAY AYDIN
 • Misafir
  04.03.2012 12:40
  Teknelojye uyum.
  MHP nin yaptıgı her güzl yenilik bazılarını kıskandrıyor,Adını dahi bile kıskananlar çatlasın,başarılar diliyorum.
 • Misafir
  22.02.2012 14:41
  VAH YAZIK
  YORUM YAPTIGINI ZANNEDEN BU ARADA TAŞRALI DİYEDE HAKİR GÖRDÜGÜ BUNLAR BAGDAN BAHCEDEN GELİPDE İNTERNET ORTAMINDA TV SEYREDECEMİ DİYOR AKILLIM O TAŞRALI DİYE HAKİR GÖRDÜKLERİN VARYA ONLAR ELİ ÖPÜLESİ İNSANLARDIR HEM SANA SORMADAN NİYE BÖYLE BİR İŞE KALKIŞMIŞLAR ODA TUHAFIMA GİTTİ.AKILLIM.
 • Misafir
  18.02.2012 17:57
  yoruma cevap
  birileri hala kafatası milliyetçiliği yolunda devam ediyor, eline almış bir türklük ölçen alet kendini en büyük türk karşısındakini türk düşmanı ilan ediyor. türklüğü şerefine şeref katan islamiyet ile birlikte anmak fitne oluyor demek. bu ince bakış açısına(!) ulaşmış bir insanın kendisini türk diye değil "dünya vatandaşı" diye nitelendirmesi daha tutarlı olacaktır. bir ırka mensup olmak şan, şeref; inandığın kutsal değerleri milliyetinle etle kemik haline getirmek fitne oluyor ha? allah akıl fikir versin bu çakma milliyetçi alp(!)lere, tüm islam düşmanı ulusalcı kafalara
 • Misafir
  18.02.2012 15:15
  türklük düşmanları işbaşında
  bazı yorumlara bakıyorum da tv nın ismini alptürk verilmesine bazıları karşı çıkıyor islam adına böyle zihniyet olur mu olsa bile bunun mhp ile alakası yok ancak mhp düşmanlarının ortaya attığı kin ve nefret dolu bir yorum, her türk müslüman oalacak diye bir mecburiyet mi var,halen hristiyan olan gagauz ve musevi inancına sahip karay türkleri var , arapların içinde hristiyanlarda var, böyle bir gerçek karşısında bu fitne niye
 • Misafir
  17.02.2012 11:16
  alp&türk
  hadi diyelim sesinizi kıstılar mecliste(işin aslı böyle olmasa da), hadi diyelim tv de kurdun. lakin neden alptürk? alp; zaten eski türklere ait bir sıfat, türklüğü ifade ediyor. mesela türk yerine islamiyeti simgeleyen eren; kelimesi daha uygun olmaz mıydı? bu anektod bile mhp nin türk- islam geleneğinden uzaklaştığının bir göstergesi olsa gerek, sadece türklük, içi boşaltılmış bir türklük mü mhp nin zihniyeti? boşa demiyoruz ha chp ha mhp diye
 • Misafir
  16.02.2012 14:44
  internet televizyonu mu? komik !...
  sadece internetten yayın yapıp buna bir de televizyon" mu diyorlar? internetten aynı anda kaç kişi izleyebilecek? mhp'nin tabanı daha çok taşra kökenli. taşrada internet servis hızlarının, genel merkezin bulunduğu ankara gibi mi olduğunu düşünüyorlar? köyde tarlada çalışıp akşam eve gelen mehmet ağa nasıl izleyecek bu tv'yi? bir de yine genel merkez sınırsız internet kullandığı için herkesi kendileri gibi mi zannediyor? büyük şehirler dışında çoğu bağlantı kotalıdır. kotalı bağlantı kullanan kaç kişi kendilerini izleyecek? içeriği geçtik sadece bu gibi teknik soruları bile düşününce, bu partinin genel başkanına bu konularda akıl veren danışmanlar kim merak ettim şimdi? hangi akla hizmet iş yapıyorlar? bu kadarını bile akılları almıyor mu? şimdi bu mantıkla gidip ğlke yönetimine talip mi oluyorlar? bu kafalar mı memleketi yönetip, uluslararası arenada türkiye'yi ileriye götürecek? sorulacak soru bol da bunlara cevap yok...
 • Misafir
  16.02.2012 12:54
  SÜPERRRRRR
  ARTIK KANALIMIZ SİTEMİZ OLSUN