Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Gülcan Arslan, Cevdet Mercan'la Beraber

Gülcan Arslan, Cevdet Mercan'la Beraber

Gülcan Arslan, Cevdet Mercan'la Beraber
29.02.2012 Çarşamba 08:51
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 5152 Defa Okunmuştur
Kanal D'den Star TV'ye transfer olan "Bir Çocuk Sevdim" dizisinin başrol oyuncusu Gülcan Arslan ile evli yönetmeni Cevdet Mercan'la beraber olduğu iddiası, son günlerde dizi sektörünün en çok konuşulan dedikodularının başında geliyor.
İddiaya göre 26 yaşındaki Arslan ile 46 yaşındaki Mercan, geçen sezon “Ayvalık”ta çekilen “Her Şeye Rağmen” dizisinde yakınlaştı. Ardından Cevdet Mercan yeni dizisi “Bir Çocuk Sevdim”de özellikle Arslan‘ın oynamasını istedi. Dizi setinde zamanla Arslan ile Mercan’ın ilişkisi ilerledi. İkili sette de ilişki yaşadıklarını saklamamaya başladı ve zaman zaman el ele oturup birbirlerine sarılıp samimi görüntüler verdi.

Bu yasak aşk nedeniyle, bir kız çocuğu babası olan Mercan’ın 20 yıllık evliliğinin de bitme noktasına geldiği öne sürüldü.

Gülcan Arslan geçen ağustos ayında “Bir Çocuk Sevdim”in çekimleri öncesi BKM Mutfak’ın oyuncusu Şahin Irmak ile ayrılmış, ardından da geçen haftalarda Irmak ile tekrar birlikte görüntülenmiş ancak ikilinin yeni denemeleri de kısa sürmüştü.

Arslan’ın tekrar Mercan ile beraberlik yaşadığı, dizi setinde kulaktan kulağa dolaşıyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    29.02.2012 09:22
    fırtına
    haberdeki konular bana uzak. ama hoş değil tabi. evli çocuklu. cısss. demek oda bu hastalığa yakalandı. ama Gülcan Arslan güzel ve başarılı bir oyuncu. herşeye rağmen dizisinden hatırlıyorum. muhteşem yüzyıla bekleriz kendisini.