Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Furkan Palalı Kimdir?

Furkan Palalı Kimdir?

Furkan Palalı Kimdir?
12.12.2011 Pazartesi 15:10
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 2240 Defa Okunmuştur
Furkan Palalı, 27 Ekim 1986 doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun.
Furkan Palalı 27 Ekim 1986 doğumlu.1.90 boyunda Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği’nden mezun olan Furkan Palalı yakışıklılığı yanında başarılarıyla da biliniyor.

İyi derecede İngilizce biliyor 6 ay tiyatro eğitimi ve 2 ay yaratıcı drama eğitimi alan Furkan Palalı kısa sürede çok sayıda işlere imza atmış. 9 sene lisanslı basketbolcu (7 sene Kombassan Konyaspor 2 sene Tofaş) olarak potalar altında oynamış. Furkan Palalı şimdide podyumlarda boy gösteriyor.

Furkan Palalı Atatürk 10 Kasım defilesi (Ankara, Tekirdağ, Alanya), 29 Ekim defilesi (Bursa, Ankara, Tunceli, Konya), Fatih Sultan Mehmet Defilesi ( TRT 1), Eskişehir Fashion Week, Bursa Ece Gürselle Gelin Damat defilesi, İskenderun Prime Mall Yılbaşı defilesi, Metro Gross Market ’2010 Sonbahar katalog çekimi, Metro Gross Market ’2010 Kış katalog çekimi, Errea katalog çekimi, Milli takım forma çekimi, Spartacus Blood and Sand dizisi lansmanı, Beyaz Tv “Gülay Kuriş” için Silk & Cashmere çekimi, Beğendik Mağazası katalog çekimi, Galatasaray katalog çekimi, Küçük Sırlar (Karakter) “Aras” karakteri, Ezel (Konuk oyuncu) ve birçok tiyatro oyunu gibi deneyimleri oldu.

Furkan Palalı Şu sıralar, yakında sahnelenecek olan Tuncay Özinel, Halit Akçatepe ve Ayla Aslancan’ında aralarında olduğu 'Uyan Uayan Gazi Kemal' adlı tiyatro oyunun provalarında yoğun bir tempo ile çalışan Furkan Palalı modacı Hüseyin Küçük’ün en çok değer verdiği mankenlerden biri oldu.

Bu yıl 24.'sü düzenlenen Best Model of The World yarışması önceki akşam Silivri Klasis Otel'de gerçekleştirildi.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    31.05.2013 12:40
    seni seviyorum
    yaaaa aaaaaaaaaa furkan yakıyosun ortalığı senin hayranınım...............