Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Erkeklerin Gözünde Nasıl Çekici Olunur?

Erkeklerin Gözünde Nasıl Çekici Olunur?

Erkeklerin Gözünde Nasıl Çekici Olunur?
16.09.2011 Cuma 10:07
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 52062 Defa Okunmuştur
Güzelsiniz fakat işin içine biraz da çekicilik katmak istiyorsanız önerilere kulak verin!

Davetkar bakışlarınızı güçlendirmek için mavi far uygulayın


Zeki ve sofistike görünümlü buğulu bakışlar için lacivert far kullanarak, gri ve siyah tonlara ara verin. Farı, göz kapağınız ve kirpik çizginize aynı anda uygulayın ve nazikçe dağıtın. Kaş kavisinde herhangi koyu gölgenin oluşmamasına dikkat edin.

Ona çekici ve ışıltılı bir gülüş patlatın
Öldürücü bir gülüş dikkatini çekmek için daima en güvenli yoldur ve elmacık kemiklerinizi parıltılı krem allıkla renklendirin.

Dekolteye biraz parıltı verelim

Dekoltenize yoğun olmayan parlak toz pudrayı, büyük T harfini andıracak şekilde serpin. Daha da büyütmek ve dekoltenizi çekici kılmak için destekleyici sütyenlere ilave olarak göğüslerinizin iç kısmının çevresine bronzlaştırıcı sürün.(Victoria’s Secret kızları bile bu hileye başvuruyor!). Biraz sihirli güzellikten sonra, eski "gözler buraya" deyiminden vazgeçebilirsiniz.

Dudakları ekstra öpülesi yapın


Ateş kırmızısı dudaklar kesinlikle onu şaşırtacak. Ancak yüzünde bırakacağınız izler yaşlı teyzesini anımsatabileceğinden uzun süre kalıcı ve çıkmayan rujları tercih etmelisiniz. Rujunuzun kalıcı olması için değişik dokuları tabakalandırın. Ruju sürün, uygun bir ruj kalemi ile üstünden geçin ve sonra tekrar ruju uygulayın.

Yataktan yeni kalkmış havasında dalgalı saçlar yaratın

At kuyruğunu unutun, hiçbir model büyük ve yerinde duramayan dalgalar kadar etkili olamaz. Hiç uğraşmayın ve nemli saçlarla yatağa girin. Ertesi gün saçınıza fön tutarken parmaklarınızı kullanın ve saçlarınızı parmağınıza dolayarak iri bukleler yaratın..

Belli belirsiz toplanmış topuz

Açılmaya yüz tutmuş dağınık bir topuz, onu parmağınızda oynatmanızda büyük rol oynayacaktır

Işıltınızı ortaya çıkarmak için aydınlatıcı pudra kullanın

Nemli bir ten ve ahu bakışlı gözler bir arada muhteşemdir. C şeklini yakalayabilmek için yelpaze fırça kullanın. Gözünüzün iç kısmından kaş çizginize ve oradan da elmacık kemiğinize kadar fırçayla C şeklini verin ve tekrar ters yönde üzerinden geçip, burun kavisinden aşağı dudağınızın orta noktasında işlemi bitirin.

En belirgin ve çekici noktanızı dövme ile vurgulayın

Vahşi yanı olan her kadın erkeğe çekici gelir. Hiç olmazsa kalıcı olmayan dövmeleri kullanarak gece kendinizi gösterebilir, sabah tekrar masum olabilirsiniz...

Doğal olun

Renksiz bir parlatıcı ve renkli bir allıkla sıradan ve doğal olun. İmzanız olan parfümü belli stratejik noktalara sıkın: Dizlerin arkası, kalçaların iç kısımları, bilekler, kulak arkası ve saçlar. Mini etek ya da düz bir tişört giyseniz dahi, doğal yanınızı mutlaka yansıtın.


Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Toplam 1 Ziyaretçi, Ortalama 4 Puan verdi.
Bu Habere Yorum Ekle
  • POLAT026
    31.07.2014 13:46
    çekicilik
    Ya arkadaş bi insan neyse odur erkeklere karşı neseniz onu yapın mesela kendimden bahsedeyim size ben kendi kişiliğimle beyaz tenli sarışın mavi gözlü birri bana teklif etti ama kabul etmedim:-( :-(