Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Demet Akalın: Bülent Uygun Seninde Kızın Var Değil mi? (Video)

Demet Akalın: Bülent Uygun Seninde Kızın Var Değil mi? (Video)

Demet Akalın: Bülent Uygun Seninde Kızın Var Değil mi? (Video)
22.12.2011 Perşembe 10:30
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6166 Defa Okunmuştur
Futboldaki şike soruşturması magazine de sıçradı. Bülent Uygun'un Halil Ünal'la Demet Akalın hakkında yaptığı çirkin diyalog, seksi popçuyu kızdırdı. Akalın, Uygun'a dava açtı.
Türkiye'yi sarsan futboldaki şike soruşturması magazine uzandı! Saklambaç'ın haberine göre; Eskişehirspor eski teknik direktörü Bülent Uygun'un başkan Halil Ünal'a, telefon konuşmasında; "Demet sana vere...miş" dediği ve Ünal'ın şu yanıtı verdiği basına yansıdı: "Demet Akalın'ı ne yapayım kardeş? Çingene, çok çirkin. Hiç olmaz o, hiç uğraşma".

'SANA BUNU ÖDETECEĞİM'

Seksi popçu da twitter'dan Bülent Uygun için açtı ağzını, yumdu gözünü: "Bu Bülent Uygun'un kızı vardı değil mi? Kızının okuldaki halini de mi düşünmedin? Benim için ne düşünüyorsun Allah sana bin katını versin. Ben sana telefonda geyik yapmayı ödeteceğim, Allah'ın izni ve adaletiyle."

'GEBER DE KURTULALIM!'

Halen Bülent Uygun'un eşi olan Gamze Uygun, teknik adama ağır sözler söyledi:

Bir kadının namusu hakkında babam da konuşsa aynı tepkiyi veririm. Sen böyle günahsız insanlara; böyle tanımadan konuşur, onlara hakaret edersen başına her şey gelir.

Pisliksin, iğrençsin. Gargamel, geber de kurtulalım. Utanmaz, şerefsiz. Kariyeri, başarısı, güzel bir ailesi olan insanın başına nasıl böyle şeyler gelir, nasıl böyle anılır. Kabus gibi izliyorum.

Akalın, adının karıştığı çirkin telefon konuşmalarından önceki gece sevgilisi Okan Kurt ile eğlendi. Akalın'ın cipinin jantındaki 'DA' yazısı dikkat çekti.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.