Haber365 Ana Sayfa » Gündem » Cübbeli Ahmet Hoca'nın Evi

Cübbeli Ahmet Hoca'nın Evi

Cübbeli Ahmet Hoca'nın Evi
13.12.2011 Salı 12:57
Bu Habere 7 Yorum Yapıldı
Bu Haber 7761 Defa Okunmuştur
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Beykoz'daki villası polisler tarafından görüntülendi.
Çete soruşturmasında tutuklanarak cezaevine gönderilen Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü'nün Beykoz'daki villası, arama yapan polisler tarafından görüntülendi. Osmanlı saraylarını andıran villa, tümüyle lüks eşyalarla döşenmiş Habertük'ün haberine göre çete soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü'nün İstanbul'un çeşitli semtlerinde bulunan evlerinde yapılan aramalar, polis kamerasıyla kaydedildi.

O evlerden biri de Cübbeli'nin Beykoz'daki 5 katlı villasıydı. Mahkeme kararı ile yapılan aramada polis kamerasına yansıyan görüntülere göre, saray yavrusunu andıran villada her türlü konfor bulunuyor.

Osmanlı Motifleri Hakim

Yüksek duvarlarla çevrili ve güvenlik kameralarıyla donatılan evin klasik bir anlayışla döşendiği dikkat çekiyor. Salonda Osmanlı saray motiflerinden oluşan süslemeler hâkim.

Şamdan ve Avizeler Kristal

Evde dikkat çeken diğer eşyalar ise şunlar: Yerden tavana kadar yaklaşan ahşap duvar saati, kristal avize, şamdan ve aynalar, porselen vazolar, duvarda büyük boy tablolar, kadife perdeler... Çalışma odasında ise ortopedik bir koltuk tercih edilmiş. Çalışma masasındaki harici hard disklerin ise imajları alındı.

SMS ile Dua İstediler

Tutuklandıktan sonra Metris Kapalı Cezaevi'ne konulan Cübbeli Ahmet Hoca için İsmailağa Cemaati üyelerine gönderilen kısa mesajla dua etmeleri istendi. Müminin mümin için edeceği duanın kabul edileceği belirtilen mesajda, duanın yanı sıra yasin de okunması istendi.

Revir Arkadaşı Aziz Yıldırım

Çete soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü ile şike soruşturması kapsamında tutuklanan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yolu Metris'te kesişti.

Sağlık sorunları nedeniyle kontrol amaçlı cezaevi revirinde bulunan ikilinin yataklarının karşı karşıya olduğu öğrenildi.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  16.12.2011 02:58
  müslümanlar çok safsınız
  inanamıyorum ne kadar safsınız. herşeyin ne kadar abartıldığının farkında değil misiniz? ki abartılmış olmasa bile niye bir müslümanın zengin olabilme ihtimali dokunuyo bu insanlara aklım almıyor. Bir papaz saraylarda yaşarken neden bir hoca yaşayamasın. müslüman denince akla hasır üstünde yatan bir kaç hurma yiyen insan mantığı... kurtulun artık şu düşüncelerden. hocamızın öyle abartıldığı gibi bi varlığıda yok. yok 5 katlı villalar yok kristal avizeler yok şamdanlar yok kadife perdeler... benim evimdede kadife perde olabilir ve ben orta halli yaşayan bi müslümanım. sanki evinde külçe latınlar bulmuş gibi abartıyorlar.
 • Misafir
  14.12.2011 22:12
  cübbeli ahmet hocaya atılan iftiralar
  cübbeliyi desdekliyorum haberlerin hepsi iftira iftiralar atıldıkça bizler daha çok seviyoruz cübbeliyi ve ona inanıyoruz
 • Misafir
  14.12.2011 21:05
  adsız
  Karısı zengin kardesim.bu ulkede illa erkek mi zengın olmak zorunda?
 • Misafir
  14.12.2011 20:58
  allah basımızdan eksık etmesın
  guzel rabbım onu basımızdan eksık etmesın tez zaman da bu dın dusmanlarının ıftıralarından kurtulup aramıza donsun amın
 • Misafir
  14.12.2011 02:43
  HZ. PEYGAMBER(SAV) SÜNNETİ FAKİRLİK
  peki aga, madem zenginliği helal yönden kazanmış(farzedelim), sünnet sünnet diye bütün arap adetlerini kültürünü dini vecibe diye dikte ediyor da, o Peygamber ki(SAV), ömrü fakirlik içinde geçmiş, vefat ettiğinde, zırhı bile yahudi tüccarda rehindeydi, neden O'nun (SAV) fakirlik sünnetine hiç uymaz bu tarikatlar ve şeyhler ve hocalar? lafa gelince Peygamber(SAV) sünneti diye bas bas bağırırlar da neden tatbikte en büyük sünnetlerden biri terk? neden???
 • Misafir
  14.12.2011 00:13
  komık
  komıksın arkadas komıkkkkk...... her seye zıplamak yerıne bırazcık dusunmek bırazcıkda arastırmak lazım ya bızım memlekette ne kadar cok klavye delıkanlısı varmıs meger vayy bee :D cubbelı ahmetın cocuklugu o evın on kat daha ıyı bır evde gectı haberın var mıydı bundan bıl bakalım nıe :D babası toprak zengını bır adamdı yanı aıleden var bıseler hem sen hıc duydun mu hocanın yada camaatın para ıstedgını para topladıgını???? cıksın bır kanalda desın bızden para aldı dıyemez ddedıgım gıbı oturup herkes kafasına gore hıkaye yazarsa memlekette adam kalmaz herkes bırbırıne atar bır ıfıtra komık olmayın
 • Misafir
  13.12.2011 19:55
  cübbeli hoca
  Bu adam ne iş yapıyorda bu kadar lükste yaşıyor.Müritlerinin nefesi kokuyor açlıktan o zevk u sefad içinde yaşıyor adama bak.Salak müritlerinide allah vallahla aldatıyor.Bu din tacirlerinden nedir bu ülkenin çektikleri.Bunun ardından gidenlerde hiç akıl yokmu ya delireceğim valla.bu kadar nasıl aptal olabiliyorlar.Hiç sorgulama yapmıyormu bunlar.Aptal sürüleri gibi ardından koşulsuz gidiyorlar anlıyamıyorum hiç.