Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Arda Turan Sinem'siz Kendini Gecelere Attı (Galeri)

Arda Turan Sinem'siz Kendini Gecelere Attı (Galeri)

Arda Turan Sinem'siz Kendini Gecelere Attı (Galeri)
26.12.2011 Pazartesi 12:17
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 7737 Defa Okunmuştur
Sevgilisi olmadan kendisini gecelere atan futbolcu, Şamdan'dan iki gece üst üste sabaha karşı ayrıldı. Turan'ın görüntü vermemek için gösterdiği çaba; akıllara ihaneti getirdi.
İspanya'daki Noel tatili nedeniyle Türkiye'ye gelen Arda Turan, kendini gecelere attı. Başarılı futbolcu, ailesiyle hasret giderdikten sonra İstanbul'dan uzak kaldığı günlerin acısını Etiler'deki Şamdan'da çıkarttı. Arda, mekanda iki gece üst üste eğlencenin doruğuna çıktı.

ARKA KAPIDAN KAÇTI


Mekanda loca kapatan Arda Turan ile arkadaşına; iki gizemli kadın eşlik etti. Futbolcu, fotoğraflarının çekilmemesi için güvenlik görevlilerine etten duvar ördürttü. Dışarıda gazetecilerin olduğunu öğrenen Arda Turan, basın mensuplarını atlatmak için aracını kapıda bekletti. Arda, arka kapından kaçtı.

ETTEN DUVAR

Arda Turan'ın mekanda eğlendiği locanın önüne; görüntü alınmasını engellemek için görevliler tarafından etten duvar örüldü.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    26.12.2011 16:04
    YETTİ ARTIK!
    Ben bir Galatasaray'lı olarak bu yıl en çok sevindiğim şey Arda Turan'dan kurtulmak olmuştu.Ama adam gitti hala haberlerde çok sıktı artık.Ne yaparsa yapsın bize ne...