Haber365 Ana Sayfa » Dünya » 11 Yaşındaki Çocuğunu Seks Kölesi Yaptı

11 Yaşındaki Çocuğunu Seks Kölesi Yaptı

11 Yaşındaki Çocuğunu Seks Kölesi Yaptı
10.12.2011 Cumartesi 11:17
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 29974 Defa Okunmuştur
İngiltere'de yedi çocuk annesi bir kadın 11 yaşındaki bir çocuğu rehin alarak seks kölesi yaptı. Kadın 2,5 yıl hapse mahkum oldu.
Northumberland kentinde yaşayan Catherine Davidson (31) adındaki kadın 11 yaşındaki bir çocuğu alıkoyarak, cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle hapis cezasına çarptırıldı.

Geçen şubat ayında ortaya çıkan ve önceki gün sonuçlanan olayın duruşmasında hakim kadının "yalnız olduğum için o mesajları attım, seks amaçlı değildi" şeklindeki savunmasını yeterli bulmadı ve 2.5 yıl hapis cezasına karar verdi.

''Seni seviyorum" şeklinde ifadeler kullanan kadının çocuğu kaçırıp kent dışında bir evde sakladığı iddia edildi. Annesi, Davidson'ı çocuktan uzak durması için sık sık uyardığını söyledi. Ancak kadının yakalanana kadar mesaj atmaya ve buluşmaya devam ettiği belirtildi.

Savcı kadının attığı mesajların bir çocuğa atılacak cinsten olmadığını iddia ederken, savunma avukatı mesajların cinsel amaçlar taşımadığını öne sürdü.

Geçen şubat ayında ortaya çıkan bu olayın "ciddi bir saldırı" olduğunu söyleyen hakim ayrıca kadının bundan sonra çocuklarla ilgili bir işte çalışamayacağına ve 16 yaşından küçük çocuklardan uzak durmasına karar verdi.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Gicenli
    10.12.2011 23:24
    Yuh yani
    Bu nasıl bir insanlık bir kadın 11 yaşındaki kızla...